Rreth nesh

AlorAir u themelua në filozofinë e sigurimit të vlerës, industrisë tiparet kryesor dhe performancës së bashku me mbështetjen e jashtëzakonshme të konsumatorëve. Si mund të arrijmë këtë? Me aftësi të klasit botëror të prodhimit, të gjerë R & D objekteve dhe ekipi të dedikuar të bashkëpunëtorëve për të mbështetur ju para dhe pas shitjes.

Në Amerikë, ne kemi shpërndarës të shpërndarjes në lindje dhe bregun perëndimor dhe një rrjet në rritje të tregtarëve dhe shpërndarësit. Ne gjithashtu kemi degë në Evropë, Australi dhe Azi.

Shkarko ynë produkt është fokusuar aktualisht në dy tregje - bodrum / crawlspace dhe përmbytjet / restaurimit.

Për tregun e përmbytjeve / restaurimit, ne kemi një linjë të plotë të dehumidifiers - horizontale dhe vertikale orientim. Me një kombinim të karakteristikave të klasës drejtuese, opsioneve të ndryshme të kapacitetit, dhe lehtësinë e mirëmbajtjes, të dehumidifiers janë të sigurtë se do të jetë një preferuar. Për kompliment dehumidifiers, ne kemi Blowers dhe scrubbers HEPA për të ndihmuar në përpjekjet e tharje dhe rehabilitimit.

crawlspace dhe bodrumin tonë njësi gjithashtu kanë të klasës udhëheqëse veçori të tilla si kontrolli dixhital, qasje të lehtë komponente, plug-n-play dhe madje edhe një pompë të integruar condensate në njësinë tonë horizontal crawlspace! Shto tek këto karakteristika, dizajn kompakt lehtë, mundësi të ndryshme filtrimit, kontrollit dhe ducting opsionet largëta, këto njësi do të jenë të gëzuar nga instaluesit dhe konsumatorët.

Produktet AlorAir kanë çertifikatat e ndryshme në varësi të përdorimit të tyre të synuar, duke përfshirë opsionet Star Energjisë, CE, ETL MSA, SGS dhe TUV. Prodhimet tona janë të dizajnuara, zhvilluar dhe testuar për të siguruar nivelin më të lartë të cilësisë për klientët tanë. Inxhinierët tanë vazhdojnë të nxitur zarf për nivele të reja të performancës dhe karakteristika për të kënaqur klientët tanë.

Deklarata e misionit

Misioni ynë është që vazhdimisht përtërij dhe të ofrojë produkte të mira për vlerën përfundimtare. AlorAir premton për të shfrytëzuar më të mirë të burimeve, teknologji, pajisje dhe pas shitjes mbështetje për të bërë këtë mision një realitet për klientët tanë.


WhatsApp Online Chat !