• 首页-banner
 • -2
 • -3
 • Customition
 • banner-4
 • slgr3

Anëtarët e familjes Restaurimi

 • Cleaning & Restoration Dehumidifiers

  Cleaning & Restoration Dehumidifiers

  • Perfect për restaurimin e dëmit të ujit

 • Levizesit Air

  Levizesit Air

  • Njësitë bashkoj
  për stacking lehtë

 • Air aparat pastrimi

  Air aparat pastrimi

  • heq conta-
  minants gjatë
  procesit të restaurimit

 • SLGR dehumidifiers

  SLGR dehumidifiers

  • SLGR Microchannel
  &New Technology
  • Easy to Use Digital
  Display

 • Instruments

  Instruments

  • përshtatshëm measure-
  mjete it
  • lehtë për të vepruar
  • Kosto efektive

 • Filter / Accessoires

  Filter / Accessoires

  • Aksesorë shtesë
  për nevoja të ndryshme

Crawlspace & Bodrum Dehumidifiers

pse zgjedhin Alorair

AlorAir u themelua në filozofinë e sigurimit të vlerës, industrisë tiparet kryesor dhe performancës së bashku me mbështetjen e jashtëzakonshme të konsumatorëve. Si mund të arrijmë këtë? Me aftësi të klasit botëror të prodhimit, të gjerë R & D objekteve dhe ekipi të dedikuar të bashkëpunëtorëve për të mbështetur ju para dhe pas shitjes.

Në Amerikë, ne kemi shpërndarës të shpërndarjes në lindje dhe bregun perëndimor dhe një rrjet në rritje të tregtarëve dhe shpërndarësit. Ne gjithashtu kemi degë në Evropë, Australi dhe Azi.

Shkarko ynë produkt është fokusuar aktualisht në dy tregje - bodrum / crawlspace dhe përmbytjet / restaurimit.

Për tregun e përmbytjeve / restaurimit, ne kemi një linjë të plotë të dehumidifiers - horizontale dhe vertikale orientim. Me një kombinim të karakteristikave të klasës drejtuese, opsioneve të ndryshme të kapacitetit, dhe lehtësinë e mirëmbajtjes, të dehumidifiers janë të sigurtë se do të jetë një preferuar. Për kompliment dehumidifiers, ne kemi Blowers dhe scrubbers HEPA për të ndihmuar në përpjekjet e tharje dhe rehabilitimit.

Lexo më shumë

New produktet

Kompania lajmeve

 • Ekspozitat në mbërritje

  INCOMING EXHIBITIONS 1.USA Show Dates & Location February 1 & 2, 2018 South Point Hotel, Casino, & Spa Las Vegas, NV Booth:#406 2.?UK,Show Dates & Location March 20 &22,2018 Telford Internatio...
  Lexo më shumë
 • Si për të dehumidify pas përmbytjeve? Përmbytjes d ...

  Në të ardhmen e afërt, për shkak të shiut të vazhdueshëm të rënda, disa pjesë të botës kanë përmbytur, shumë njerëz janë të prekur nga përmbytjet. Pas tërheqjes nga përmbytjet, shumë partnerë të vogla gjetur se shumica e shtëpisë së familjes ishte e fl ...
  Lexo më shumë
 • Dehumidifier në industrinë e mishit për saf ...

  Veçanërisht në trajtimin e mishit dhe gjenerim Frankfurter, pastërtia ideal është qendrore. Kjo është mënyra më e mirë për të siguruar një cilësi të mirë artikull. Më pas, parakushte të rrepta higjienike duhet të plotësohen kur të marrë kujdes o ...
  Lexo më shumë

Qendra e Shërbimit

mendoj për kohën tuaj

WhatsApp Online Chat !